אודות

מי אנחנו?

אודות FRONTIS

לילך זיו - יועצת עסקית מומחית בייעוץ עסקי לעסקים FRONTIS

חברת FRONTIS מקבוצת מרכז זיו לעסקים מובילה בתחום ייעוץ עסקי לעסקים. החברה מספקת שירותים לעסקים קטנים, בינוניים, חברות, ארגונים ועמותות. FRONTIS מלווה, מייעצת והולכת יד ביד עם הלקוחות אל עבר מטרותיהם כשהיא משתמשת במתודות מתקדמות, מביאה כלים הניתנים ליישום, תקשורת טובה והקשבה רבה.

הניסיון, הידע והכלים של החברה מאפשרים לנו לספק מענה לצרכים שונים ומשתנים של כל עסק, ארגון וחברה. בין היתר אנו מספקים ייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי, ייעוץ ניהולי וארגוני. אנחנו מאמינים שעם הכלים הנכונים, הליווי המתאים ובעזרת תקשורת טובה, כל אחד יכול להגיע לפריצת דרך ולהגשים את החלום.

מייסדת ומנכ"ל החברה, לילך זיו, יועצת עסקית, מלווה עסקים וחברות מתוך שליחות לעזור לאנשים להשיג רווחים ורווחה, ועושר ואושר. החל מ 2004 היא ליוותה אלפי לקוחות, שמעידים על הצלחות רבות ושביעות רצון גבוהה.

לילך החלה את דרכה המקצועית כרואת חשבון, המקנה לה מיומנות פיננסית חזקה- שעוזרת ללקוחותיה לייצר ריווחיות גבוהה, תמחור נכון, תקציבים, תזרימים חיוביים ומספקים.

במסגרת הקריירה המקצועית שלה, לילך עבדה 7 שנים כמנהלת מכירות ושיווק והגדילה את החברה מעסק קטן ל 100 עובדים ומחזורים עצומים, קיבלה את המנכ"לות בחברה ופרשה לייעוד שלה לעזור לעסקים להצליח.

לילך בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, תעודת רואה חשבון מוסמכת, תואר שני בחדשנות ויזמות, בוגרת 7 בתי ספר לאימון- בינהם אימון עסקי, אימון קבלי, אימון לנשים, אימון בודהיסטי ואימון אישי, מגשרת מוסמכת.

בשל עבודתה המעשית בתחומים מגוונים, הלקוחות נהנים מניסיון מעשי פיננסי, מניסיון שיווקי ומכירתי, מאימון ומיומנויות ניהול ומיומנויות מנטליות גבוהות-הגב והשילוב הייחוד מאפשר להם לפרוץ תקרות זכוכית ולהצליח בגדול.

הסמכה וניסיון

אימון אישי מתקדמים-שרה לילך זיו - FRONTIS - ארבל
אימון איש אי פלונטר - תעודה לילך זיו - FRONTIS
אימון לפי הקבלה - תעודה לילך זיו - FRONTIS
אימון עסקי- קואצינג אקדמי - לילך זיו - FRONTIS
גישור - לילך זיו יועצת עסקית - FRONTIS
מנהל עסקים - לילך זיו - FRONTIS
פרקטיקום גישור - תעודה לילך זיו - FRONTIS
תעודת מנהל מכירות - לילך זיו - FRONTIS
תעודת רואה חשבון - לילך זיו - FRONTIS

דואגים לעסק שלך מהיום הראשון!

אנו רואים בעצמנו שותפים לדרך כשחשוב לנו לשים את המטרות של כל אחד מהלקוחות שלנו במרכז. לאחר שהמטרות הוגדרו, אנחנו יוצרים אסטרטגיית עבודה תוך התחשבות מלאה בהון האנושי, הטכנולוגי והשוק הנוכחי. האסטרטגיה מותאמת לכל אחד ואחת באופן אישי ותהליך אחד לעולם לא יהיה דומה לתהליך אחר.

כל נקודת זמן מתאימה לפריצה. אם הגעת למקום בו יש לך שאלות רבות ואין לך למי לפנות. אם יש לך הרגשה שהאתגרים עולים על גדותיהם. אם יש לך מוצר או שירות חדש שהגיע הזמן להשיק אותו ואם ברור לך שניתן להשיג יותר מהקיים. זה הזמן לפנות אלינו. זה הזמן שנשמע מה האתגר העומד מולך ונבחן כיצד לפרוץ אותו. יחד.

אנחנו מאמינים שעם הכלים הנכונים, זווית ההסתכלות השונה והתקשורת הטובה, כל עסק, חברה וארגון יכולים להשיג את מטרותיהם. זה הזמן לצאת לדרך.

דילוג לתוכן