ייעוץ דיגיטלי

בשנים האחרונות זה לגמרי ברור – נוכחות דיגיטלית ושימוש בערוצי המדיה הדיגיטלית השונים – הינם המפתח להצלחת כל עסק. בפלטפורמה הדיגיטלית קיים פוטנציאל עצום בכל הנוגע לגיוס לקוחות חדשים, שימור אלו הקיימים וחשיפה מרובה למיתוג העסק ולמוצריו. ייעוץ עסקי דיגיטלי של חברת Frontis עוזר לכל עסק למצות את הפוטנציאל שלו ולהגדיל את מכירותיו והכנסותיו.

נוכחות עסקית בדיגיטל - מי שלא שם, לא קיים

נוכחות דיגיטלית היא מידת הנראות של עסק או חברה בפלטפורמות הדיגיטליות וכוללת:

באנר הנעה לפעולה - frontis עם לילך זיו

מה כוללת נוכחות עסקית בדיגיטל fronits ייעוץ עסקי

בזמן הזה, בו כל עולם הדיגיטל תופס מקום כה נכבד בחייהם של מרבית האנשים – עסק שאינו נוכח בדיגיטל הוא "כמעט" ולא קיים…

בעזרת המדיה הדיגיטלית העסקים יכולים להגיע לקהל לקוחות נרחב ביותר בכל קצוות הארץ וגם בעולם וכן לשמר לקוחות קיימים ולחדד בצורה יעילה את מותג העסק. החשיפה הרבה הזו, הקשר הרציף שניתן לשמור עם קהל הצרכנים וכן אפשרות הרכישה און ליין מהבית – מעלים משמעותית את רווחי העסק ע"י הגברת המכירות שלו.

שיווק הדיגיטלי מאפשר לעסק:

כיצד תורם שיווק דיגיטלי לעסק fronits ייעוץ עסקי

מה כלול בייעוץ דיגיטלי לעסקים?

ייעוץ דיגיטלי לעסקים מכוון את העסק כיצד למצות את כל אפיקי הפרסום והשיווק הדיגיטליים בצורה הנכונה והמתאימה לו ביותר. יועץ עסקי דיגיטלי הינו אדם מקצועי המומחה בתחום השיווק וכיצד להתאימה לעולם הדיגיטלי.

יועץ דיגיטלי  או בשמו השני, יועץ שיווקי – מתאים לסוג העסק ולקהל היעד העיקרי שלו את אסטרטגיות השיווק הדיגיטלי הנכונות לו ביותר. הייעוץ הדיגיטלי כולל גם מעקב אחרי הצלחת השיווק באמצעים הדיגיטליים השונים, כימות ההצלחה בנתונים מספריים והסקת מסקנות בעקבות ניתוח הממצאים.

כך, ניתן לדייק את ערוצי השיווק הדיגיטליים הנכונים ביותר לעסק ולהתרכז באלו שמניבים את המכירות הגדולות ביותר ומביאים עוד ועוד לקוחות למאגר הלקוחות של העסק.

ייעוץ עסקי דיגיטלי – שלב אחר שלב

בעלי עסקים הינם מומחים בתחום העסקי בו הם עוסקים, אך לרוב אינם מומחים בתחום השיווק הדיגיטלי ואינם מבינים עד כמה השיווק הדיגיטלי יכול לקדם את העסק שלהם.

כשהם נעזרים בייעוץ עסקי דיגיטלי הם מאפשרים לידע ולניסיון המקצועי של היועץ לבוא לידי ביטוי ולקרב אותם לאפיקי השיווק הדיגיטלי, שנחשבים כיום לאפיקי השיווק האפקטיביים ביותר לכל עסק.

השלבים בייעוץ עסקי לדיגיטל fronits ייעוץ עסקי

כמו בכל תחום של ייעוץ עסקי – הייעוץ הדיגיטלי כולל בניית תוכנית עסקית מפורטת שתהווה עבור העסק מעין מפה או מצפן כיצד יש להיעזר במדיה הדיגיטלית כדי לקדם את העסק ולהגדיל את מכירותיו.
לאחר שהיועץ הדיגיטלי לומד על מוצרי או שירותי העסק ומאתר את נקודות החוזק וכן את נקודות החולשה של העסק, הוא בונה את התוכנית העסקית המפורטת, הכוללת את ההמלצות והאסטרטגיות השיווקיות עבור העסק.

בייעוץ עסקי דיגיטלי מושם דגש רב על בידולו של העסק מעסקים אחראים הדומים לו בשוק והבלטת ייחודו דרך הפלטפורמות הדיגיטליות השונות.

לא רק בידולו של העסק ממתחריו, אלא גם נקיטת אסטרטגיית פרסום ושיווק מוצלחת יותר כתגובה על מאמצי השיווק של המתחרים. כמו למשל: האם להוריד מחירים? האם למקד יותר את קהל היעד? באלו ערוצים דיגיטליים להשתמש שהמתחרים אינם משתמשים בו?

קראו בהרחבה בעמוד אסטרטגיה עסקית >>

כדי להחליט באלו ערוצים דיגיטליים כדאי להשקיע בפרסום ובשיווק חשוב לאפיין ולפלח את קהל הלקוחות הפוטנציאלי מבחינת: גיל, מגדר, תחומי התעניינות, באלו ערוצים דיגיטליים הוא נוהג לגלוש וכדו'.
לפי ניתוח הממצאים הללו יכול היועץ הדיגיטלי להמליץ באלו ערוצים כדאי לפרסם ואלו מהם אינם רלוונטיים לעסק הספציפי הזה הוא יכול גם להמליץ לאלו פורטלים כדאי לעסק להצטרף, באלו אתרים כדאי שיימצא הקישור לאתר האינטרנט של העסק וכדו'.

אחד היתרונות של השיווק הדיגיטלי היא העובדה שניתן למדוד ולכמת את תוצאותיו. כך ניתן לעקוב בקפידה אחרי תוצאות המאמץ השיווקי בכל ערוץ דיגיטלי ולבצע חשיבה מחודשת במידת הצורך.

כשמדיניות השיווק הינה מובנית ומוגדרת באופן מקצועי ומיומן, פועל יוצא מכך הוא חיסכון בעלויות השיווק. היועץ הדיגיטלי מכוון את העסק להשקיע אך ורק בערוצים שמביאים לו תוצאות טובות ומגדילים את אחוזי המכירות שלו.
אפיון קהל היעד והגדרתו הינו אחד האמצעים הבולטים בצמצום העלויות וכן הגדרה מדויקת של פרסום בערוצים שקהל היעד מעדיף ונוטה לגלוש בהם.

חברת Frontis תבנה לכם אסטרטגיה דיגיטלית מותאמת אישית

המטרה ביעוץ דיגיטלי הינה ברורה – להגדיל את מכירות העסק ולבסס לו נוכחות דיגיטלי חזקה כדי להתמודד בהצלחה עם התחרות הקשה בשוק. היועצים העסקיים של חברת Frontis יעזרו לעסק שלכם כיצד לנהל את השיווק הדיגיטלי שלו בצורה המיטבית, כדי להגדיל את מכירות העסק בצורה מותאמת אישית.

בימינו, כאשר המדיה הדיגיטלית היא זו ששולטת בתחום הפרסום והשיווק העסקי, נוכחות דיגיטלית משמעותית הינה חיונית ביותר ויכולה אפילו ליצור את ההבדל בין עסק שמצליח ומתפתח לבין עסק שבקושי שורד ולבסוף נסגר.

ייעוץ דיגיטלי של חברת Frontis מתמקד ביצירת קשר עם קהל צרכנים גדול ככל האפשר, העלאת המודעות למותג העסק, בניית אתר אינטרנט ייצוגי ומכובד, בחירת ערוצי השיווק הדיגיטליים המותאמים ביותר לאופי העסק ולמוצריו/שירותיו, שימוש בדואר אלקטרוני והודעות לקשר רציף עם הלקוחות וכדו'.

לקריאה אודות יועץ שיווק באינטרנט >>

Frontis  - ייעוץ עסקי

Frontis - ייעוץ עסקי

חברת FRONTIS מקבוצת מרכז זיו לעסקים מובילה בתחום ייעוץ עסקי לעסקים. החברה מספקת שירותים לעסקים קטנים, בינוניים, חברות, ארגונים ועמותות. FRONTIS מלווה, מייעצת והולכת יד ביד עם הלקוחות אל עבר מטרותיהם כשהיא משתמשת במתודות מתקדמות, מביאה כלים הניתנים ליישום, תקשורת טובה והקשבה רבה.

מייסדת ומנכ"ל החברה, לילך זיו, יועצת עסקית, מלווה עסקים וחברות מתוך שליחות לעזור לאנשים להשיג רווחים ורווחה, ועושר ואושר. החל מ 2004 היא ליוותה אלפי לקוחות, שמעידים על הצלחות רבות ושביעות רצון גבוהה.

ייעוץ דיגיטלי - תמונה ראשית Frontis

לייעוץ ומידע נוסף

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

השירותים שלנו :

דילוג לתוכן