ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים

FRONTIS

מומחים בייעוץ שיווקי לעסקים קטנים

חברת FRONTIS מספקת שירותי ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים. החברה מתמחה בבניית אסטרטגיה שיווקית ויישומה במגוון ערוצים ובעיקר בדיגיטל (גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, וואטסאפ, Taboola, Outbrain,..)..  

FRONTIS חברת - ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים

חשוב לדעת

FRONTIS

אמצעי השיווק העומדים לרשות העסקים הקטנים

העסק הטן יכול לבצע פעולות שיווקיות שונות ומגוונות כאשר לרוב התקציב יהווה גורם משמעותי בהחלטה כיצד לשווק. בעוד שעסק גדול יכול לקנות זמן מסך, להופיע על שלטי חוצות ולפרסם בעלויות גבוהות בכל הרשתות החברתיות, העסק הקטן צריך להיות יעיל בפעולות שלו, לבחור את אלו שיהיו המשתלמות והרווחיות עבורו.

001 - ספרה 1 בעיצוב

שיווק דיגיטלי

002 - ספרה 2 בעיצוב

פרסום ממומן

003 - ספרה 3 בעיצוב

נטוורקינג

004 - ספרה 4 בעיצוב

בניית אוטוריטה

005 - ספרה 5 בעיצוב

פרסום מסורתי

001 - ספרה 1 בעיצוב

שיווק דיגיטלי

היום כל עסק, קטן וגדול, צריך לחשוב על שיווק דיגיטלי. המונח גדול מאד וכולל בתוכו שיווק בגוגל, ברשתות החברתיות, באמצעות תוכן ודרך משפיעני רשת. האפשרויות רבות וגם כאן על העסק למקד את הפעולות שלו כדי להשיג את המיטב. בתהליך הייעוץ יועץ שיווקי באינטרנט בוחן את העסק, הקהל, המתחרים ויוצר אסטרטגיה שמסייעת להתרכז בערוצים המשתלמים ביותר ובאופן שיאפשר לעסק לנהל את השיווק בהצלחה.

002 - ספרה 2 בעיצוב

פרסום ממומן

אפשרות אשר עומדת לרשות כל עסק היא פרסום ממומן כאשר הדבר יכול להתבצע בגוגל, ברשתות החברתיות ובקמפיין תוכן. גם כאן יש לחשוב על התוצאה הרצויה, להבין היכן נמצא הקהל, להכיר את העלויות ואת פוטנציאל הרווחיות. התפקיד של היועץ העסקי הוא לבחון את ההזדמנויות העומדות בפני העסק, לבצע את החישובים הנדרשים ובמידה וימצא כי זו שיטת השיווק הנכונה לכוון את העסק כך שהוא יבצע אותה בהצלחה.

003 - ספרה 3 בעיצוב

נטוורקינג

אמצעי שיווק שקיים עוד לפני שהאמצעים הדיגיטליים נכנסו לחיינו הוא הנטוורקינג. בשיטה זו בעלי עסקים נפגשים זה עם זה כדי להכיר ולפתח קשרים חדשים. היום אפשר לראות את השיטה מיושמת לא רק במפגשים פיזיים אלא גם ברשתות החברתיות כאשר כל עסק יכול ליצור קשרים חברתיים דרך מעורבות בפעילויות דיגיטליות. ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים יכול לסייע בהכרות עם ההזדמנויות הקיימות והדרך להשתמש בהן בחוכמה.

004 - ספרה 4 בעיצוב

בניית אוטוריטה

כדי להוביל לקוחות לעסק יש ליצור הכרות שלו עם הקהל, לגרום לו להסתקרן ולסמוך עליו מספיק כדי להפוך מזרים מוחלטים ללקוחות. בניית אוטוריטה דורשת שימוש בפלטפורמות המתאימות, פרסום תוכן המתאים לעסק ולקהל ויצירת נוכחות ברשת. כחלק מתהליך הייעוץ העסק ייצור בידול לעומת המתחרים, יבין את הקהל שלו, כיצד ״לדבר״ אליו ברשת ותהיה לו אסטרטגיית פעילות אשר תעזור לו לבנות מוניטין.

005 - ספרה 5 בעיצוב

פרסום מסורתי

לצד השיווק הדיגיטלי עדיין אפשר לראות את הפרסום המסורתי כאשר ישנם עסקים אשר יכולים להשתמש גם היום בפרסום בעיתונות ובפליירים כדי למשוך לקוחות חדשים. כחלק מתהליך ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים היועץ ירצה לבחון מהן שיטות הפרסום והשיווק הטובות ביותר ואם הן מסורתיות למקד את העסק כך שיבצע את הפעולות בצורה הטובה ביותר.

FRONTIS

החשיבות של ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים

עסקים קטנים מוצאים עצמם מבצעים פעולות רבות בו זמנית ולא תמיד הם יכולים לבצע את כולן על הצד הטוב ביותר. אף אחד לא מומחה בכל הדברים ולכן עסקים פונים לגורמים שיכולים לעזור להם להביא יותר לקוחות, להרוויח יותר ולהשיג את מטרותיהם. במיוחד בעסק קטן חשוב למצוא יועץ שמכיר היטב את האתגרים, שולט בשיווק בדיגיטל ובעל יכולות תקשורת מעולות, כאלו שיובילו את העסק בדיוק למקום שהוא שואף אליו.

FRONTIS - ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים
תהליך FRONTIS - ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים

שאלות ותשובות - ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים

 ייעוץ שיווקי הוא שירות הניתן לעסק במיקור חוץ ולרוב לזמן מוגבל. היועץ מומחה בתחום השיווק, מכיר את האתגרים של העסקים הקטנים ועליו להבין היטב בשיווק דיגיטלי. בתהליך העסק משתף במטרות שלו, באתגרים שהוא נתקל בהם והיועץ מנתח את הנתונים השונים, בונה אסטרטגיית שיווק ומלווה את העסק ביישום שלה.

 עסקים קטנים יכולים למצוא עצמם מבצעים פעולות רבות ולא כולן יעילות. יועץ שיווקי עוזר לעסק להתמקד בפעולות הנכונות, אלו שיובילו אותו להשיג את המטרות שהוא הציב לעצמו וכל זאת תוך ניצול מיטבי של המשאבים ובעיקר של הזמן שעומד לרשותו.

 ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים צריך להתבצע על ידי יועץ מנוסה אשר מכיר היטב את האתגרים שיכולים להיות לעסק. רצוי שהוא יביא ניסיון קודם עם עסקים בתחומים דומים (למשל ניסיון בתחום המכירות לעסקים קמעונאיים). בנוסף לכל אלה על היועץ להיות בעל תקשורת טובה כך שהעסק יוכל לפנות אליו בשאלות שונות ולהיעזר בו ללא חשש מאי נעימות.

 דווקא בעולם הדיגיטלי ישנה חשיבות גבוהה לייעוץ המקצועי. היום יש כל כך הרבה הזדמנויות ופלטפורמות שהעסק יכול להשתמש בהן כדי לשווק את עצמו והתוצאה עלולה להיות השקעה של משאבים רבים בלי קבלת התוצאות הרצויות. בתהליך ייעוץ שיווקי נבחנות ההזדמנויות העומדות לפני העסק, אלו הן הטובות ביותר ונקבעת אסטרטגיה שתאפשר לו להתמיד בפעולות השיווק ולהביא לקוחות בזמן הקצר ביותר ובעלויות נמוכות.

 כל עסק צריך ליצור לעצמו תוכנית שיווקית כאשר יש לזכור כי בלי לקוחות העסק לא יכול להתקיים. הדרך הטובה ביותר ליצור תוכנית שיווקית היא לפנות ליועץ שיווקי ולעבוד יחד איתו. יחד ניתן לזהות את קהל היעד, להגדיר את ההצעה הייחודית של העסק, לציין את היעדים השיווקיים, לבחור את טקטיקת השיווק, התקציב ולהוציא לפועל את הפעולות שיקדמו את העסק.

 יועץ שיווקי הוא איש מקצוע אשר מביא ניסיון בתחום, ידע ומתודות עבודה. עליו להיות מומחה לעבודה וקידום ברשת כולל קידום בגוגל וברשתות החברתיות. את כל הידע, הניסיון והכלים שלו מביא היועץ אל העסק הקטן במטרה לבנות איתו תוכנית עבודה שתאפשר לו לבצע שיווק יעיל, ממוקד ושמביא תוצאות.

דילוג לתוכן